• Żywienie

• WARUNKI KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI PRZEDSZKOLNEJ:
            Dzieci uczęszczające do przedszkola mogą korzystać z wyżywienia oferowanego przez przedszkole.
            Rodzice wychowanków pokrywają jedynie koszty produktów żywnościowych składających się na posiłek (tzw. wkład do kotła).
            Opłaty za wyżywienie dzieci ustala się w wysokości aktualnych kosztów surowca zużytego do przygotowania posiłków z uwzględnieniem racji pokarmowych odpowiadających normom fizjologicznego zapotrzebowania w zależności od wieku dzieci.
            Wysokość opłat za posiłki:
            śniadanie      –  2,00 zł.
            obiad               - 5,00 zł.
            podwieczorek – 1,50 zł.
            razem:                  8,50 złotych
            Opłaty za korzystanie z posiłków podlegają zwrotowi w wysokości ustalonej jako iloczyn liczby dni nieskorzystania z posiłków i wysokości opłaty właściwej dla rodzaju posiłku pod warunkiem zgłoszenia zamiaru nie korzystania z posiłku w danym dniu do godz. 8,00.
            Opłaty za wyżywienie za dni nieobecności dziecka odliczane są w następnym miesiącu.
            Nie pobiera się opłaty za posiłki od rodziców dzieci objętych „Programem pomocy państwa w zakresie dożywiania”. Opłaty za te posiłki wnoszone są przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzozowie.